نتایج جستجو برای عبارت :

وکیل مدافع بی اعصاب!

ان الله یدافع
عن الذین امنوا
چه غم دارم
وقتی مدافع من
تو باشی.
خیالم تخت تخت است.
خیالم آسوده است.
خدایا اول ایمانی
بده،
اعتقادی و باوری
به لحظه لحظه
حضورت در کنارم
بده.
و بعد تو بشو
مدافعم.
وقتی تو مدافع
باشی.
خاطرم آسوده
است.
جراح مغز و اعصاب همانطور که از نامش پیداست ، نوعی پزشک معالج است که بیماریهای مغز و همچنین نخاع (مؤلفه دیگر سیستم عصبی مرکزی) ، ستون فقرات و سیستم عصبی محیطی را تشخیص داده و جراحی می کند. جراحان مغز و اعصاب با متخصصان مغز و اعصاب همپوشانی دارند ، اما متخصصان مغز و اعصاب اجازه انجام جراحی ندارند. جراحان مغز و اعصاب همچنین بیماریهای جسمی مانند تومور ، آسیب دیدگی ، آنوریسم یا مسایل مرتبط با عصب را درمان می کنند.همه درمان هایی که توسط جراحان مغز و

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، آن‌هایی که شهدای مدافع حرم را دنیا پرستانی در نظر می‌گیرند که برای گرفتن پول به سوریه می‌روند کجایند تا ببینند این شهدا پله‌های رسیدن به عرش را دوان دوان طی کرده‌اند و در مقامات و جایگاه کسی توان رسیدن به آن‌ها را ندارد.
سجاد مرادی شهید مدافع حرمی است که همچون خیلی از شهدای جنگ تحمیلی زمان شهادتش را می‌دانست و چه تفاوتی است بین شهدای مدافع حرم و جنگ تحمیلی در مقام و درجه اگر شهدای مدافع حرم به خاطر شرا
تومورهای اعصاب محیطی
اعصاب محیطی با کنترل عضلات، امکان راه رفتن، چشمک زدن، بلعیدن، برداشتن اجسام و انجام سایر فعالیت‌ها را فراهم می‌کنند. تومورهای اعصاب محیطی در هر بخشی از بدن ممکن است ایجاد شوند. بیشتر آن‌ها سرطانی و بدخیم نبوده اما می‌توانند موجب درد، آسیب و فقدان عملکرد اعصاب در ناحیه‌ی درگیر شوند.
درمان این تومورها معمولاً شامل جراحی بوده که طی آن تومور برداشته می‌شود.
گاهی تومور بدون وارد شدن آسیب به بافت و اعصاب سالم اطراف، قاب
هفدهم آذر ماه سالروز شهادت  شهید مدافع حرم محمد هادی نژاد (خوزستان، شهرستان آغاجاری) (۱۳۹۴) شهید مدافع حرم ایوب رحیم پور (خوزستان، شهرستان امیدیه) (۱۳۹۴) شهید مدافع حرم اکبر شیرعلی (خوزستان) (۱۳۹۴) شهید مدافع حرم علی اصحابی (سمنان ، شاهرود) ( ۱۳۹۴)
@modafeanharam77
به مناسبت عید غدیر خم، فقط به عشق علی علیه السلام انتشار ده پوستر برای فرزندانی از نسل علی علیه‌السلام که مدافع حرم شدند:

شهید مدافع حرم سید مجتبی حسینی

شهید مدافع حرم سید محمد (میلاد) مصطفوی

شهید مدافع حرم سید مصطفی موسوی

شهید مدافع حرم سید حسین میردوستی

شهید مدافع حرم سید محمدحسن حسینی (سیدحکیم)

شهید مدافع حرم سید عدیل حسینی (تیپ زینبیون)

شهید مدافع حرم سید جاسم نوری

شهید مدافع حرم سید سجاد روشنایی

شهید مدافع حرم سید حمید تق
اعصاب نداشتم میخواستم بخوابم 
صدای لودر و کامیون از چند تا ساختمون اونورتر نمیذاره من بخوابم! 
چند تا خونه رو انگار دارن خراب میکنند میخوان مجتمع کنند چند شب بود سروضداشون نمیذاشت بخوابم ....
اعصاب خوردی امشب م نذاشت دیگه تحمل کنم 
زنگ زدم 137 و شکایت کردم!!! چه معنی داره اخه ساعت 3 نصف شب لودر و کامیون تو میدون کار کنه اونم تو منطقه کااااااااااااااااملا مسکونی!! 
خدا بخیر کنه فردا رو !!
عین بولدوزر میخوام جمع کنم همه رو :)))))))
علی اومده میگه مامان میدونی من بزرگ بشم میخوام چیکاره بشم؟میگم: نه. دوست داری چه کاره بشی؟
میگه: من میخوام شهید بشم!
+ : خب شهید که شغل نیست.
- : مدافع حرم که شغل هست. میرم مدافع حرم میشم. ((((((((((((((((((((((((((:
جالبه واسم من همچین حرفایی باهاش نزدم نمیدونم اینا رو از کجا شنیده 
فقط میدونم که عاشقشونم ((((((((((:
روش‌های تمدد اعصاب
(سیارک)در این پست تصمیم دارم به روش های تمدد اعصاب که عبارت‌اند از مدیتیشن، آموزش اتوژن، تمدد اعصاب مترقی، بیوفیدبک، یوگا و غیره بپردازم . سعی دارم که توصیف 
هرکدام از این روش‌ها، توصیف پیش‌زمینه‌ی ایجاد و توسعه‌ی تاریخی آن، نحوه‌ی انجام دادن آن و همچنین مزایای مرتبط با هر روش را ارائه دهم. به یاد داشته باشید که این 
روش‌های تمدد اعصاب بخشی از برنامه‌ی کلی مدیریت استرس هستند. روش‌های تمدد اعصاب به سطح برانگیختگی رو
دفاع از خود یا دیگران در مقابل سارق و مهاجم داراے شرایطے است و در صورت وجود آن شرایط قانون گذار از فرد مدافع حمایت خواهد ڪرد.
باید دانست:
۱⃣دفاع و حملہ باید متناسب باشد. مثلاً اگر ڪسے با چوب بہ دیگرے حملہ ڪرد مدافع نمی‌تواند با اسلحہ از خود دفاع ڪند.
۲⃣ امڪان دسترسے بہ نیروے انتظامے نباشد.
۳⃣ خطر قریب الوقوع باشد. بنابراین اگر ڪسے دیگرے را صرفاً تهدید ڪند مدافع نمی‌تواند با سلاح او را بہ قتل برساند.
۴⃣ دفاع براے دفع خطر ضرورت داشتہ باشد. مثل
میگن اگر کسی به واسطه روزه گرفتن در حال یا آینده دچار مشکل بشه
نباید روزه بگیره
ای ایهالناس این فقط برای جسم نیستا برای روح و روان هم هست
یعنی شما اگر به واسطه ی روزه گرفتن بی اعصاب میشی به ضرص قاطع خود خدا هم از اون بالا دو دقیقه بیاد پایین بهت میگه که روزه نگیری 
یعنی وقتی کسی روزه میگیره و پاچه هم میگیره
این آدم روزه بهش واجب نیست بوخودا
نگیرید عاقا نگیرید جنبه ندارید اعصاب ندارید
والا
به نام خدا
موسسه خیریه شهدای مدافع حرم اهواز با هدف رفع فقر در جامعه و همچنین زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا ، در سال ۹۴ تاسیس گردید و با یاری خداوند و همت خیرین توانست است خدمات فراوانی را به خانواده های نیازمند و بی سرپرست ارائه نماید.
گزارش عملکرد موسسه در صفحه تلگرام و اینستاگرم قابل مشاهده است.
ما را دنبال کنید 
https://www.instagram.com/modafe_ahwaz
https://telegram.me/modafe_ahwaz
#پیام_شهید 
اطراف حرم گرچه 
پُر از "خولی و شمر" است
دنیای #تشیع سپر 
#زینب کبری ست
"شیران مدافع" 
دلتان شاد که #عباس
همراه شما در حرم 
زینب کبری ست...
سلامتی رزمندگان اسلام و شادی روح شهدای مدافع حرم صلوات ...
شهید راه نابودی اسرائیل
شهید محمد مهدی لطفی نیاسر
من چون دست چپم پلاتین دارد بخیه های درشتی هم خورده، از طرف دیگر هیکل درشتی هم دارم همین برایم داستانی شده ، خیلی جاها فکر می کنند که من خلافکارم. اما واقعا ما باید یاد بگیریم که از روی ظاهر آدم ها قضاوت نکنیم.من یک بار برای اینکه نشان بدهم نباید از روی ظاهر قضاوت بکنیم در یک مراسمی که دعوت بودم یک تیشرت قرمز پوشیدم با شلوار جین و کفش کالج. بعد وقتی می خواستند من را برای سخنرانی صدا بزنند تا گفتند جانباز مدافع حرم حمید شیرمحمدی و من از روی صندلی
با سلام و ادب و احترام ویژه خدمت یکایک شما عزیزان و سروران
درنظر است تا نرم افزاری جامع درجهت معرفی کلیه شهدای مدافع حرم را تولید نماییم، این امر مستلزم برنامه نویسی دقیق و البته پشتیبانی تخصصی بیوگرافی شهدا است در گام اول ان شاالله اسامی شهدای مدافع حرم خوزستان را در این نرم افزار وارد خواهیم کرد و ان شاالله در فاز دوم اسامی شهدای مدافع حرم کل کشور و در صورت توان ان شاالله کلیه مدافعان حرم کشورهای مختلف را وارد خواهیم کرد.
نرم افزار مدافعا
تو آخرین سکانس فیلم وکیل مدافع شیطان آل پاچینو که نقش مرد شیطانی رو بازی میکنه یه جمله خیلی قشنگ میشه که جزو دیالوگ های ماندگار تاریخ سینماست. از زبان شیطان میگه: " تکبر گناه مورد علاقه منه".

سکانس آخر فیلم وکیل مدافع شیطان

یکی از گناهان کبیره غرور و تکبره، چون شیطان از سر غرور و تکبر به آدم سجده نکرد.

استاد از سایتوکاین و سیستم کمپلمان حرف می‌زد و او ردیف آخر می‌خوانْد: 
"این رشته های به شدت رقیق و نازک اعصاب کودک را فقط سرانگشت ظریف و لطیف مادر است که می‌تواند از هم جدا کند که عقده به وجود نیاید، گره به وجود نیاید، هیچ کس دیگر نمی‌تواند..." 
به اعصاب و روانِ همیشه معذبش نگاه کرد و کنار صفحه، بزرگ نوشت: آه. 
شهید مدافع حرم احمد حیاری نخستین شهید مدافع حرم شهرستان شوش است که چهارم شهریور ماه سال ۹۴ در روستا «شیخ حلال» استان حمص سوریه به شهادت میرسد. شهید حیاری، دوازدهمین شهید مدافع حرم استان خوزستان، جزء ۵۰ شهید اول مدافع حرم در کشور و همچنین دومین شهید دانشگاه پیام نور کل کشور است. این شهید فرمانده گردان امام حسین علیه السلام شهرستان شوش بود و در اولین اعزام به سوریه به شهادت رسید. او قهرمان رشته تکواندو بود و کمربند سبز داشت. از ایشان دو یادگار
اشتراک گذاری این مطلب در تلگرام

یکی دو ماه قبل بود که برای ضبط تیتراژ یکی از برنامه های تلویزیونی، به دنبال لباس آتش نشانی بودیم و به خاطر گران‌قیمت بودن آن کسی حاضر به امانت دادن آن نمی شد.بالاخره از طریق یکی از دوستان، آتش نشانی به من معرفی شد و در ایستگاه آتش نشانی امام حسین(ع) با او قراری گذاشتم تا چند ساعتی لباسش را به امانت بگیرم.حین گپ و گفت کوتاهم ناگهان گفت: کسی را سراغ داری بدون تشریفات و دردسر مرا به سوریه بفرستد؟ دوست دارم مدافع حر
متخصص مغز و اعصاب شیراز
سیستم عصبی انسان به دو دسته کلی اعصاب مرکزی (مغز و نخاع) و اعصاب محیطی (اعصاب و نورون های عضلات) تقسیم می‌شود.کلیه شرایط و بیماری هایی که هریک ازقسمت ها ی سیستم اعصاب را در گیر کند، در حوزه اختیارات متخصص مغز و اعصاب قرار دارد.
از آنجایی که در همه جای بدن اعصاب وجود دارند، بیماری های عصبی می توانند هریک از اعضای بدن از جمله چشم، پوست، عضلات، گوش، حلق، دست و پا ، سیستم گوارشی از دهان تا مقعد و … را درگیر کنند برای همین طیف
شب های شیراز رو توی باغ آلوچه میون انبوه درختای سرسبز گذروندن خیلی دلچسبِ       امشب ازون شبایی بود که میشد خیلی خوب باشه      اما بچه ها اصلا با هم جور نشدند و حسابی روی اعصاب همه قدم زدند       اما از همه بدتر اعصاب داغون من بود
بعضی وقتا کاملا متوجه میشم که شبیه مامان خانم شدم    عصبی و پرخاشگر  ☹   از دست خودم عصبی شدم. چرا نمیتونم کنترل خودمو به دست بگیرم☹
فکر کردم حتما ایشان در هواپیما در کلاس تجاری سوار می شود؛ بسیاری از مسئولان را در این کلاس دیده ام. برخلاف تصورم، رفت در اکونومی نشست. در فرودگاه اهواز هم هیچ کس به استقبالش نیامد. مثل همه آمد در صف تاکسی. ماشین گرفت و رفت. حالا دیگر برای همه روشن شده که هرکس دنبال خاطره های ناب و نکات شنیدنی از سردار دل هاست، باید پای صحبت ها و دلگویه های خانواده های شهدای مدافع حرم بنشیند؛ همان یادگارانی که از عشق و محبت پدرانه و برادرانه حاج قاسم به آنها و دل
حس یه فوتبالیست مدافع رو دارم که خیلی وقته به گل زنی می کنه . اما از اونجایی که مدافعه موقعیتش تقریبا هیچ وقت واسش پیش نمیاد . تا اینکه یه روز جلوی یه تیم خیلی مهم ، به طور شانسی یه موقعیت گلزنی به دست میاره .اما اونقدر تو نقش دفاعیش فرو رفته و که طبق عادت فقط توپ رو پاس میده به مهاجم تیم . مهاجم توپ رو گل می کنه یا نه ؟ اصلا مهم نیست . بعد بازی مدافع تازه متوجه میشه کهخودش می تونسته موقعیت رو گل کنه ولی اینقدر تو نقشش فرو رفته که حتی آرزوش تو مهم تر
در دنیای امروزی که مشغله زیاد می باشد، همه و همه دست به دست هم داده اند تا ناراحتی اعصاب را به معمول ترین مشکل جسمی و روحی انسان ها تبدیل کنند.
بدن ما برای داشتن اعصابی آرام به چهار ماده ی غذایی احتیاج دارد: آدنین،  تیامین،  سیتوزین،  گوآمین
همانطور که حتما اکثر شما میدانید این چهار ماده در گوشت ها مانند گوشت گوساله یا گوسفند ،جگر، مغز و قلوه وجود دارد. ویتامین B فاکتور دیگری است که کمبودش باعث به هم ریختن اعصاب و به اصطلاح از کوره در رفتن  می
خاطرات یک مدافع حرم

بهبودی نیا- شاید تعداد زیادی از ما هنوز رزمندگان مدافع حرم را از نزدیک ندیده و پای صحبت‌های آن‌ها ننشسته باشیم. شاید ندانیم که یک مدافع حرم چه‌حرف هایی برای گفتن دارد. علی را یک‌بار در منزل یکی از شهدای مدافع حرم دیده بودم. آن‌قدر با حرارت صحبت می‌کرد که دقیقاً می‌توانستی تمام صحنه‌هایی را که در هنگام دفاع و رزم  در سوریه دیده است در ذهنت مجسم کنی، صدای گلوله‌ها را در تاریکی شب به‌وضوح بشنوی و لحظه‌های درگیری مسلح
آب و عضلاتایا میدانید چرا بعضی از روزها احساس بی رمقی و ناتوانی میکنید و قدرت لازم را ندارید؟
یکی از دلایل آن میتواند کم آبی بدن باشد شما برای حرکت دادن عضلات خود به آب نیاز دارید غلظت و تراکم آب دربافت های مانند عضله که از نظر متابولیک فعال می باشند بیش از هر جای دیگری در بدن می باشد در بافت های غیر فعالی مانند چربی پوست و بعضی از بخش های استخوان کمترین تراکم را دارد عضلات بوسیله اعصاب کنترل می شوند
تحریک الکتریکی اعصاب و انقباض عضلات در نتی
دکتر مهران آقامحمدپور بهترین فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان
کودکان و نوزادان در صورت داشتن مشکلات و بیماریهایی مانند اختلال خواب ، اختلال حرکتی ، اشکال در تکلم ، تشنج خواب ، صرع ، تشنج ، بیش فعالی ، افسردگی ، اضطراب ، فلج مغزی ، میکروسفالی ، بزرگ بودن دور سر نوزاد ، اتیسم ، میگرن ، سردرد ،نقص توجه ، هیپوکسی نیاز به معاینه و تشخیص سریع بیماری دارد تا در سنین پایین درمان لازم شروع شده و نتیجه مناسب را دریافت کرد .
دکتر آقامحمدپور بهترین فوق تخصص م
توضیحات فایل
فیزیولوژی اعصاب و غدد جیمز کالات ppt
کاربران عزیز ، در این بخش پاورپوینت درس فیزیولوژی اعصاب و غدد بر گرفته از کتاب فیزیولوژی اعصاب و غدد مؤلف جیمز کالات با عنوان مقدمه سلول شناسی در ۵۵ اسلاید قابل ویرایش در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، این محصول را دریافت کنید.
عناوین:
سلول یاخته( (The Cell)
نظریه سلولی ( شلایدن – شوان)
نظریه سلولیCELL THEORY
شکل سلولهای جانوری
عمر سلول
اجزای سلول
غشای
باسمه تعالی
مجموعه پوستر شهید مدافع حرم حمید قاسمپور (1)
به مناسبت فرا رسیدن سومین سالگرد شهادت شهید مدافع حرم حمید قاسمپور، فایل مجموعه ای از پوستر های شهید حمید قاسمپور، جهت استفاده کاربران (بارپذاری در اینستاگرام؛ پروفایل شبکه های اجتماعی و ... ) در سایت بارگزاری می گردد.

پوستر ((1)) شهید مدافع حرم حمید قاسمپور
دریافت فایل

پوستر ((2)) شهید مدافع حرم حمید قاسمپور
دریافت فایل
مروری بر بیانات رهبر انقلاب در دیدارهای مختلف با خانواده‌های شهدای مدافع حرم
سایت نوجوان خامنه ای در نماهنگ «مدافع حرم» مروری بر بیانات رهبر انقلاب در دیدارهای مختلف با خانواده‌های شهدای مدافع حرم داشته است.

با توجه به پهنای باند اینترنت خود ، می توانید این فیلم را با کیفیت های مختلف زیر دریافت نمایید : 
کیفیت خوب و فرمت Mp4 و با حجم 475.8 MB
کیفیت متوسط و فرمت Mpeg و با حجم99.1 MB
کیفیت پایین و فرمت Flv و با حجم 72.4 MB
ضعف اعصاب
روش های درمان
آبلیموی تازه یا آب پرتقال با عسل ، برای رفع اضطراب بسیار مفید است .
برای درمان ضعف اعصاب روزی یک قاشق چای خوری عسل با چند عدد خرما یا کشمش میل شود .
عسل ارزش این میوه ها را بالا می برد
و به جهت میزان بالای فروکتوز ( قند میوه ) محرک خوبی برای سوخت و ساز بدن است .
آرام بخش اعصاب
چای پوست سیب با عسل بهترین نوشیدنی آرام بخش برای اعصاب می باشد .
دم کردن پوست سیب درختی و نوشیدن آن با عسل بهترین دارو برای تسکین اعصاب متشنج و خصوصا اض
قدم اول را دلاوران مدافع حرم برداشتند
انصاف نیست که پشتیبانی نکنیم 
از همین جا همین خیابان  همین کوچه
وعده ما امروز، روز جهانی قدس
هم صدا با هم 
به نیابت از 
شهدای مدافع حرم 
شهدای مدافع حریم
شهدای جبهه مقاومت 
و به یاد تمام شهدای وطنم
لبیک یا زینب (س)
مرگ بر اسرائیل
شهید محمد اینانلو
 @zakhmiyan_eshgh
11 دمنوش گیاهی فوق العاده آرامش بخش اعصاب و روان
دمنوش های گیاهی مثل بابونه، هل، زعفران از آرامش بخش های اعصاب و روان هستند که در طب سنتی نیز به آن ها برای
بهبود سلامت روان اشاره شده است.بهترین دمنوش های گیاهی برای آرامش اعصاب و روان
استرس ، اضطراب ، اعصاب نا آرام و .. واژه هایی نه چندان غریبه برای انسان های جوامع امروزی که فاکتورهای استرس زای
بسیاری را اطراف خود دارند ودرک می کنند نیست ولی مشکل غیرقابل رفعی هم نیست چرا که به دلیل پیشرفت ع
علل سوزن سوزن شدن و بی حسی لب
سوزن سوزن شدن و بی حسی لب، به اصطلاحی پزشکی به نام پارستزی اشاره دارد، پارستزی از بیماری ها مؤثر بر اعصاب است. بیماری های پوستی نیز به ندرت باعث احساس سوزن سوزن شدن یا بی حسی لب می شوند.
این بیماری ها معمولا خارش، سوزش یا درد در لب ایجاد می کنند. پس بی حسی لب بیشتر به اعصاب مربوط است.
یک عضو انجمن مغز و اعصاب ایران با بیان اینکه:
«احساس گزگز و مورمور شدن در مواردی ناشی از درگیری اعصاب محیطی دست و پا است»، تصریح کرد:«

به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، با اعلام امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال و به پیشنهاد آندره‌آ استراماچونی، «هروویه میلیچ» مدافع چپ سابق تیم‌های فیورنتینا، ناپولی، المپیاکوس، کروتونه، هایدوک و روستوف؛ روز یکشنبه جهت امضای قرارداد با باشگاه استقلال (در صورت تایید در تست پزشکی) وارد تهران خواهد شد.این بازیکن 30 ساله، سابقه 6 بازی ملی برای کرواسی مقابل تیم‌های ملی آرژانتین، پرتغال، کره‌جنوبی، سوییس، مالت و لیختن‌اشتاین را د
 امروزه بیشتر مردم عصبانی هستند اما علت این بی اعصاب بودن چیست برای کنترل این عصبانیت با ما همراه باشید
علت بی اعصاب بودن مردمزمانی که عوامل و شرایط بیرونی فرد را در شرایطی قرار می‌دهند که از او انتظاراتی برود که فراتر از توانایی‌ها، امکانات و منابع او است، فرد دچار استرس شده و پاسخی که شخص از نظر احساسی، عصبی و فیزیولوژیک باید به این توقعات و شرایط محیطی بدهد، باعث استرس در او می‌شود.
گرفتگی عضلات، تغییرات خلقی، افسردگی و اضطراب، خارش،
✅ هفته گذشته پیکر یکی دیگر از شهدای عزیز مدافع حرم تشییع شد. شهیدی که بیش از سه سال پیش به شهادت رسیده بود اما پیکر مطهّرش در منطقه العیس سوریه منتظر مانده بود تا دوباره با آمدنش این روزهای ما را معطّر کند. مایی که قبرستان نشینان عاداتیم. ✅شهید #ابراهیم_عشریه سال 56 در نکا به دنیا آمد. او یکی از اساتید فنون نظامی بود که به عنوان مستشار نظامی از قم به سوریه رفت. ابراهیم در این سفر ماندگار شد، تاریخ بود که ما را با خود بُرد و از او جدا کرد.
ادامه مط
معرفی دستگاه سفالی
تحریک اعصاب محیطی (PNS) از طریق پوست امتیاز غیر تهاجمی بودن را دارد و بدین ترتیب حتی برای کسانی که از میگرن های دوره ای با شدت کمتر رنج می برند،مناسب می باشد.
سفالی تکنولوژی ( Cefaly Technology ) یک شرکت تحقیق و توسعه در زمینه ساخت و نواوری دستگاه ها و وسایل الکتریکی و بیوالکتریکی برای مصارف پزشکی است.
این دستگاه برای تحریک اعصاب سه قلو و پس سری تولید کرده است.تحریک اعصاب جمجمه ای به صورت غیر تهاجمی یا تحریک اعصاب از طریق پوست (TNS) در سر
نباید اینطوری بگم ولی میگم به جهنم،کود طبیعی تو این کار گروهی واقعا!!یعنی دو هفته تمامه برای من بدبخت اعصاب نزاشتن باشه بابا فهمیدیم یه کارو نمیتونید درست انجام بدید،مسائلو قاطی میکنید و از هر جا شاکی اید سر هم گروهتون خالی میکنید میخواید بیشتر از این جنبه های زیبای شخصیتیتونو نشونم ندید؟بخاطر از بین رفتن ظاهر شما نمیگما واقعا الان اعصاب خودم برام مهمه که داره منفجر میشه،آره خودخواهی رو از خودتون یاد گرفتم:)
راه ارتباطی من و شما آیدی اینستاگرام زیر
Iیا دنبال راهی برای رفتن به سوریه و مدافع حرم شدن میگردی با توجه به اینکه نهادهای نظامی سخت اعزام میکنن پیشنهاد من گروگان گیری ظاهری هست یعنی من و تو یکیمون طرف مقابل رو گروگان میگیره و تهدید میکنه اگه نهاد مربوط مثل سپاه طرف مقابل رو نفرستن سوریه دفاع از حرم، طرف مقابل اون یکی رو میکشه
با اعلام رئیس باشگاه العربی مدافع ملی پوش کشورمان در این تیم ماندنی شد.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار
به گزارش خبرگزاری فارس، خلیفه بن جبر، رئیس باشگاه العربی قطر در مصاحبه با نشریه الرایه درباره سرنوشت 4 لژیونر فصل گذشته تیمشان عنوان کرد که مرتضی پورعلی گنجی، مدافع ملی پوش کشورمان تنها لژیونری است که به همراه تیم می ماند و 3 لژیونر جدید در فصل به تیم اضافه خواهد شد.

پورعلی گنجی فصل گذشته از تیم یوپن بلژیک به لیگ ستارگان برگشت
گاهی اوقات ما مردها تو زندگی خودمون کم میاریم البته کم آوردن که میگم از همه چیز شامل حال میشد یکی پول میشد یکی اعصاب میشد یکی تحمل میشد خوب حالا امشب میخوام برای اعصاب بگم لامصب این اعصاب چه میکند با ما مردها
البته روی خانمها هم اسر میزاره اما برای ما مردها جور دیگه خودش را نشون میده
نمونه کار را بگم
شده تابه حال یک بار تو زندگیت بخوای کاری انجام بدی و یادت رفته باشد که با خانومت درمیان براری اون کار را و بعد تلفن زنگ بخوده و پشت خط کسی نیست به
زمانی که دیگر خونی به دندان نمی رسد، مرگ به سراغ آن می آید. پوسیدگی و آسیب دیدگی دندان هر دو می توانند می توانند موجب مرگ دندان شوند.دندان از سه لایه مینا، عاج و مغز تشکیل شده است. مغز دندان حاوی رگ های خونی و اعصاب است. اعصاب مرده یا در حال مرگ در مغز دندان می توانند به شکل گیری یک دندان مرده منجر شوند. همچنین، یک دندان مرده دیگر هیچ خونی دریافت نمی کند.یک عصب مرده در دندان گاهی اوقات به عنوان یک مغز دندان نکروتیک یا دندان بدون مغز نیز شناخته می
پیکر «فرمانده حیدر» وارد معراج شهدا شد.
پیکر مطهر شهید مدافع حرم، محمد جنتی، معروف به حاج حیدر که فرمانده لشکر زینبیون بود، پس از دو سال وارد معراج شهدا شد
#دعوتید
مراسم وداع با شهید فردا(چهارشنبه) ساعت ۱۶ در حسینیه معراج شهدا
«فرمانده حیدر» در تاریخ ۱۶ فروردین ۹۶ در حماه سوریه منطقه تل ترابی به شهادت رسید و همچون حضرت عباس (ع) سر و دستش را فدا کرد.
سردار سلیمانی درباره این فرمانده شهید گفته بود: حیدر یکی از بهترین‌هایم بود##.شهید مدافع حرم از
زیدان :‌پیش فصل تموم شد و حالا ما میخوایم لیگ رو با قدرت شروع کنیم.نیمار؟ من با تیمی‌ که در اختیار دارم اینجام و ما فقط به بازیکنانمون فکر میکنیم.‌به خرید نیاز داریم؟ من همون جواب رو میدم. من یه تیم در اختیار دارم و تا پای مرگ کنار این بازیکنان هستم. ما همه‌ی تلاشمون رو میکنیم که فصل بسیار خوبی داشته باشیم. همین.‌پوگبا؟ ما این تیم رو در اختیار داریم و با همین تیم هفته‌ی بعد قراره به میدان بریم. نقطه نقطه نقطه و پایان.‌بیل و خامس بازیکنان رئا
#شهید #مدافع #حرم #حسین #همتی
نام  پدر: سبط علی
سال  تولد: 1369
محل  تولد: #صفا #دشت #تهران
تاریخ شهادت: 1395/01/31
منطقه عملیات: #حومه #حال #سوریه
محل  دفن: #امامزاده حمزه (ع)
وصیت نامه:
وقتی ولایت فوج فوج آزاده دارد
سید علی لشکری آماده دارد
لینک معرفی شهدای جمهوری اسلامی ایران در پیامرسان بومی سروش
وصیت نامه:
سید علی لشکری آماده دارد
اگر وکیل میشدم، در بهترین و شریف ترین حالت ممکن میتونستم مدافع حقوق آدم هایی بشم که زبان دفاع کردن از خودشون رو ندارن. آدم هایی که حتی گاهی زبان اعتراض هم ندارن. یعنی بگردم افرادی رو پیدا کنم که حقشون و شأنشون زندگی ای که دارن نیست، ولی اینو نمیدونن؛ و بعد از اینکه بهشون یادآوری کردم نباید حقوقشون رو بر خودشون حرام بدونن، بهشون کمک کنم.
نه برای اینکه قهرمان مظلومین بشم! این کارو بیشتر به این خاطر انجام میدادم که «بچه پررو»*هایی که فکر میکنن
عسل و گیاهان موثر بر بیماری های اعصاب
درمان بی خوابی و کم خوابی
عسل در برطرف کردن بی خوابی نقش مهمی ایفا می نماید
زیرا باعث ترشح سروتونین در مغز شده و در نتیجه باعث آرامش اعصاب و خواب می گردد .
تساندر معتقد است هیچ داروی خواب آوری قبل از خواب موثرتر از یک لیوان شربت عسل یا یک قاشق غذاخوری عسل نیست
که تاثیر آرام بخش روی دستگاه عصبی و جهاز هاضمه داشته و چیزی جز آرامش و خواب نمی آورد .
بنابراین باید همواره این ماده غذایی ساده را بر تمام قرص های خوا
وصیت نامه:
سید علی لشکری آماده دارد

این پرستار داوطلب، مدافع حرم است غافلگیر می شویم وقتی جهادگر ۲۸ ساله از حضور داوطلبانه در قرنطینه بیماران کرونایی و تی کشیدن زمین و شستن سرویس بهداشتی بیماران ما را به سوریه می برد و از توسل بانوی مسیحی به حضرت رقیه و نبرد با داعش می گوید.  @AhmadMashlab1995 

گروه جهاد و حماسه: بابک نوری‌هریس، شهید مدافع حرم متولد ۲۱ مهر سال ۷۱ بود که ۲۸ آبان سال ۹۶ در دفاع از حرم مقدس حضرت زینب(س)، توسط نیروهای تکفیری داعش به شهادت رسید.
بابک نوری متولد ۱۳۷۲ در استان گیلان که به جمع مدافعان حرم در سوریه پیوست و توسط گروه داعش به شهادت رسید. این شهید بزرگوار از اعضای سپاه قدس بوده که برای دفاع از حرم مقدس حضرت زینب(س) به سویه می‌ر‌ود و در روز شهادت امام رضا (ع) توسط نیروهای تکفیری داعش به شهادت رسید.

بابک نوری هری
تنها نماینده ای که مدافع حرم شد حجت‌الاسلام سید علی محمد بزرگواری از سادات منتسب به امام جواد علیه السلام و نماینده اسبق دوره هشتم و نهم کهکیلویه که از صندلی سبز مجلس خداحافظی کرد و سالهاست در سوریه در میدان جهاد علیه تکفیری ها و دواعش حضور مستمر دارد. 
@Agamahmoodreza
آنچه در چند سکانس مربوط به بهبود فریبا دیدید تنها چند دقیقه از سی و چند سال زندگی یک جانباز اعصاب و روان است!دست خودش نیست وقتی صدای انفجار در گوشش میپیچد دیگر بیقرار میشودخودش را میزند، هر کس دستش را بگیرد میزند، گاهی چیزی میشکند .....بعد که آرام شد یک گوشه مچاله میشود، به خرده های لیوان، به کبودی روی صورت همسرش، به چشمهای خیس و نگاه نگران بچه هایش، به رد خون دستش روی دیوار و پرده خیره میشود و آرام اشک میریزد و زیر لب دعا میکند:خدایا منو ببر!43 ه
جراح مغز و اعصاب شامل درمان طیف وسیعی از بیماریها میشود که حتی ممکن است نیاز به جراحی نداشته باشند مثل بیرون زدگی دیسک کمر و گردن که ممکن است با دارو و فیزیوتراپی درمان شوند یا نیاز به جراحی‌های بسته مثل لیزر و اوزون داشته باشند و در مواردی هم جراحی باز کمک خواهد کرد. تعداد زیادی از سایر بیماریهای ستون فقرات هم میتوانند توسط جراح مغز و اعصاب و ستون فقرات درمان شوند مثل سرخوردگی مهره، تنگی کانال نخاعی، انحراف ستون فقرات، شکستگیها و دررفتگی
متخصص مغز و اعصاب خوب تصمیم به درمان انواع خاصی از بیماران یا بیماری‌های خاص سیستم عصبی بدن میگیرد. برخی از زیرمجموعه‌های تخصص مغز و اعصاب شامل:
متخصص مغز و اعصاب کودکان 
یک دکتر مغز و اعصاب کودکان به درمان کودکان ۱ تا ۶ ساله‌ای که از اختلالات و بیماری‌های عصبی رنج می‌برند مشغول می‌شود.
طب تسکینی (Palliative Medicine)
طبی که هدف آن تشخیص، پیشگیری و کاهش درد و رنج در بیماران مبتلا به بیماری‌های جدی مغزی-نخاعی است. متخصصان در این طب به تسکین درد بیم
شهید مدافع حرم «مجید قربانخانی» ۳۰ مرداد ماه سال 1369 در تهران دیده به جهان گشود. وی در فضای مجازی به «مجید سوزوکی» معروف است، مجید سوزوکی مدافعان حرم ماجرای جالبی دارد، از تحول یکباره تا حضورش در سوریه و سپس شهادتش که در عرض کمتر از یک ماه اتفاق می افتد از او اسطوره ملموسی برای نسل امروز ساخته.
ادامه مطلب
به گزارش ایلنا، پس از پایان انتقال قرضی نورافکن از شارلوا به استقلال حالا این باشگاه تنها میلاد زکی پور را به عنوان مدافع چپ در اختیار دارد و استراماچونی به دنبال خرید یه بازیکن در این پست می‌باشد.
به نقل از سایت اسپورت ایتالیا، بوکاری درامه مدافع چپ 34 ساله سنگالی اسپال در پایان این فصل قراردادش با این تیم ایتالیای به اتمام رسید و بازیکن آزاد با باشگاه استقلال به توافق رسیده است،  گفته می‌شود این مدافع کهنه‌کار در روزهای آینده وارد تهر
#شهید مدافع حرم محمود رضا بیضایی
نام  پدر:  حسام الدین
تاریخ  تولد:  1360/09/18
محل  تولد:  تبریز
تاریخ  شهادت:  1392/10/29 
محل  شهادت:  سوریه
منطقه:  دمشق-قاسمیه
محل  دفن: گلزار شهدای تبریز
وصیت نامه:
شیعه به دنیا آمده ایم که موثر در تحقق 
ظهور مولایمان باشیم.

وصیت نامه:
ظهور مولایمان باشیم.
وصیت نامه:
ظهور مولایمان باشیم.

همه بچه هایم، به خصوص دو پسر شهیدم، به نماز و روزه مقید بودند.☝️ نمازشان را می‌خواندند، قضای نمازهای از دست رفته را جبران می‌کردند. سید مجتبی توجه ویژه‌ای به فقرا داشت. همسر سید مجتبی، تعریفمی‌کرد وقتی که در افغانستان زندگی می‌کردیم، او نیمی از غذای ما را برای همسایه‌ای که همسرش بیمار بود و بچه‌ داشت، می‌برد. یا وقتی هندوانه و خربزه می‌خرید، به سه قسمت تقسیم می‌کرد و دو قسمت آن را برای همسایه‌ها می‌برد. او به همسرش می‌گفت؛ تو من را د
تولد یه شهیدی هست همونی که خوشتیپ بود  همونی سلفی میگرفت همونی پسر شهید بود همونی که تا فهمید حرم عمه سادات در خطره همچی ول کرد رفت مدافع حرم شد تا تو درامنیت باشی تولد حاج رضوانه  ماه لبنان شهید جهاد مغنیه تولدت مبارک ماروهم یادت نره....
شهید مدافع حرم 
@modafeanharam77
بسم رب الشهدا و الصدیقین
پیکر پاک شهید علی سعد از شهدای مدافع حرم دزفول که در دفاع از حرم حضرت زینب(س) در درگیری با تروریستهای داعشی ۲۸دی ماه ۱۳۹۴ در خان طومان مفقود الاثر شده بود، تفحص و از طریق DNAشناسایی شد و به دزفول دیار مقاومت باز خواهد گشت.
شهید علی سعد دومین شهید مدافع حرم خانواده سعد و هشتمین شهید مدافع حرم شهرستان دزفول است.
پیکر پاک شهید علی سعد اهل شهر امام دزفول اکنون به کشور منتقل شده و اکنون در معراج شهدای تهران می باشد که فردا یک
ترفندهای روانشناسی یا همان شگردهای روانشناسی اصلا چی هستند و به چه کاری می آیند؟ ترفندهای روانشناسی مجموعه تکنیک هایی هستند که بر اساس یافته های روانشناسی به دست آمده اند و هدف آنها ایجاد شرایط بهتر در زندگی فردی و عمومی افراد است. در این نوشته سایت روانشناسی اعصاب و روان به بررسی جالب ترین ترفندهای روانشناسی می پردازیم.
منبع : ترفندهای روانشناسی اعصاب و روان
ادامه مطلب
پاورپوینت شهدای مدافع حرم
          پاورپوینت شهدای مدافع حرم با 27 اسلاید قابل ویرایش می باشد  این پاورپوینت در مورد شهیدحمید سیاهکالی و شهید حسین هریری می باشد در این پاورپوینت زندگینامه این دو شهید بزرگوار و بخشی از وصیتنامه  به همراه تصاویری از این شهیدان  یک اسلاید از پاورپوینت شهدای مدافع حرم: زندگینامه شهید حمید سیاهکالی  چهارم اردیبهشت ماه سال 1368 در منطقه آبگیلک قزوین چشم به جهان گشود پدر وی حشمت الله سیاهکالی مرادی اهل روستای سن
تحریک الکتریکی اعصاب یا تنس (Tens) به واسطه تکنولوژی بسیار پیشرفته برای مصارف فیزیوتراپی و خانگی میسر است.
امواج ملایم الکتریکی به هر جائی که بالشتکها قرار گرفته اند نشاط می بخشد. فشارهای کاری، خستگی و دردهای عضلانی به طور موثری به وسیله تنس قابل درمان میباشد.
کاربرد دستگاه محرک الکتریکی اعصاب:
امروزه تنس بعنوان یکی از ایمن ترین و موثرترین روش های تسکین درد زنان باردار در وضع حمل شناخته شده است. کارشناسان مامایی این روش را بعنوان بخشی از برنا
دانلود آهنگ جدید رضا بهشتی بی اعصاب مریض
Download New Music Reza Beheshti Bi Asabe Mariz
آهنگ جدید رضا بهشتی بنام بی اعصاب مریض
تنهایی داغونم کرد به دادم برس زندگیم بدون تو وحشت و استرس
زخمی که زدی به قلبم نفسهامو بند آورد هیچکی مثل من توو عشق خنجرو از پشت نخورد

ادامه مطلب
سالروز شهادت فرمانده و یادگار دفـاع مقـدس فرمانده توپخانه لشکر۳۱ عاشورا مسئول‌عملیات گروه توپخانه ۶۰رسالت مسئول عملیات سپاه عاشورا و مسئول توپخانه شرق حلب در سوریه ۱۳۹۵
رزمنده دیروز مدافع امروز شهید سردار حاج ذاکر حیدری @jamondegan ┄
به افسوس نگاه مرغ و خروسهای باغچه مادربزرگ فکر می کنم، وقتی به کبوتران آسمان خیره می شدند..همیشه دلم به حال نگاهشان می سوخت،اما چنین روزهایی قشنگ می شود فهمیدشان!چگونه اش را نمی دانم اما این بار باید شهادت سردار سلیمانی را نظاره کنیم.
ما کجای زمین داریم نوک میزنیم و آنها تا کجای آسمان پر می کشند..
پ.ن: کم کاری ما در شناساندن داعش و آمریکا در این ترور نقش دارد. نقش دارد که پنتاگون می گوید ترامپ دستور این حمله را داده چون قصد ترور مقامات آمریکای
معمولا کتاب هایی که درباره ی زندگی پس از مرگ میخواندم از منابع فارسی و اسلامی بوده است
کتابی به اسم بهشت حقیقت دارد یا بهشت برین حقیقت دارد (proof of heaven)، سفر یک جراح مغز و اعصاب (آقای دکتر ایبن الکساندر  eben alexander)به دنیای پس از مرگ را بیان میکند
در این کتاب به شرح جزئیات آن جهان نمیپردازد و بیشتر حس و حالات را بیان میکند
ادامه مطلب
کادرفنی تیم فوتبال استقلال تهران قصد دارد چند بازیکن دیگر به خدمت بگیرد و در این راستا گفته می‌شود، یکی از اهداف نقل و انتقالاتی این تیم، ایوان ایوانف مدافع مرکزی بلغارستانی است.
ایوان ایوانف برای تیم‌های ملی پایه کشورش هم بازی کرده و از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۶، ۴۰ بار برای تیم ملی بزرگسالان بلغارستان بازی کرده و ۳ بار هم دروازه حریفان را باز کرده است.
این مدافع ۳۱ ساله سابقه بازی برای تیم‌های زسکا صوفیه، آلتای اسپور ترکیه، پاناتینایکوس یونا
مدافع ملی پوش کشورمان از تیم احمد گروژنی جدا شد و در دو راهی لیگ روسیه و اسکاتلند قرار دارد.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس، سایت «vesti» روسیه امروز خبر داد  که میلاد محمدی، مدافع ایرانی تیم احمد گروژنی بعد از 3 سال بازی برای این تیم جدایی اش قطعی شده است.

باشگاه گروژنی قرارداد بازیکن ایرانی اش را تمدید نکرد تا او به عنوان بازیکن آزاد به هر تیمی که بخواهد برود. میلاد محمدی بنا به گزارش رسانه های روس از زن
این خاک نه مسلمان میخواهد نه دین ستیز.نه مذهبی میخواهد و نه خداناباور.نه شیعه میخواد و نه سنّی.نه فمنیست میخواد و نه روشن فکر. ما می توانیم برای خود و فقط برای خود این ها را باشیم .این مملکت فقط وطن پرست و ملی گرا میخواهد.نه مدافع حرم بلکه مدافع وطن.نه مغز فراری که ریشه در خاک.این مملکت فردوسی و شاملو میخواهد .فرخزاد میخواهد.آریو برزن .فرح پهلوی .شاپور و کاوه و رستم و چوبین.سورنا و بابک خرم دین.این خاک دلال بهشت نمیخواهد ، اندیشمند میخواهد.علوی ن

معادل فارسی
معادل انگلیسی
اختصار

حمله از عمق
Attack In the Middle
AIM

حمله از جناحین
Attack On Wings
AOW

تماما تهاجمی
All Out Attack یا All Offensive
AOA یا AO

بات (بدون صاحب)
bot
Bot

ضد حمله
Counter Attack
CA

مدافع وسط
Central Defender
CD

مدافع وسط تهاجمی
Central Defender Offensive
CDO

مدافع وسط متمایل به کنار
Central Defender Towards Wing
CDTW

تدافعی
Defensive
Def

هافبک وسط اضافی
Extra Inner Midfielder
(ex) eIM

مهاجم متمایل به کنار
Forward Towards Wings
FTW

دروازه بان
Goalkeeper
GK

ارشد بازی
Game Master
GM

هت تریک ارگانایزر
Hattrick Organizer
HO

هت تریک
Hattrick
HT

ضربه
معمولا کتاب هایی که درباره ی زندگی پس از مرگ میخواندم از منابع فارسی و اسلامی بوده است
کتابی به اسم بهشت حقیقت دارد یا بهشت برین حقیقت دارد (proof of heaven)، سفر یک جراح مغز و اعصاب (آقای دکتر ایبن الکساندر  eben alexander)به دنیای پس از مرگ را بیان میکند
در این کتاب به شرح جزئیات آن جهان نمیپردازد و بیشتر حس و حالات را بیان میکند
ادامه مطلب
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

param name="AutoStart" value="False">

دکتر سید حسین آقامیری فارق التحصیل رشته ی پزشکی عمومی از دانشگاه تهران ، با گذراندن دوره ی تخصصی در دانشگاه شهید بهشتی و فوق تخصصی در دانشگاه زوریخ(سوئیس) آنژیوپلاستی و سکته های مغزی ، در حال حاضر عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی و دبیر یازدهمین کنگره ی بین المللی سکته ی مغزی ایران می باشند.
ایشان از پیشگامان فراگیری علوم فوق تخصصی در زمینه ی سکته های مغزی پس از دریافت تخصص مغز و اعصاب بوده اند و از افتخارات ایشان می توان به راه اندازی مرکز
شهید مدافع حرم «ابوالفضل مرادی» فرزند غلامعلی از لشکر فاطمیون، در منطقه حلب و در تاریخ بیستم مرداد 1395 توسط تکفیرهای داعش اسیر و سپس به شهادت رسید. نقل از یکی از همرزمان شهید ابوالفضل مدتی که در خط مقدم مشغول نبرد با تکفیری‌ها بود، هرگز شیفت خود را ترک نمی‌کرد و علی رغم اصرار همرزمانش که جهت استراحت به عقب برگردد، اصرار بر ماندن و دفاع داشت.
شهید مدافع حرم ابوالفضل مرادی
@Modafeaneharaam
یک مشکل به مشکلات استقلال اضافه شد
مدافع بلغاری تیم فوتبال استقلال هم از این تیم شکایت کرد.

به گزارش مشرق، نیکولای بودورف مدافع بلغاری استقلال که قبل از ایام کرونا راهی کشورش شد، قرارداد خود را به صورت یکطرفه با این باشگاه فسخ کرد.
این بازیکن فرصتی 15 روزه به استقلال داد تا مطالبات 60 هزار دلاری‌اش پرداخت شود اما با عدم پرداخت این رقم، شکایتی را تنظیم کرد و خواستار دریافت کل رقم قرارداش شده است.
قرارداد این بازیکن با استقلال برای مدت 5 ماه 125

قسمت اول وصیت نامهبرای بانوی صبرالسلام ای بانوی سلطان عشقالسلام ای بانوی صبر دمشقزیبنبِ دنیا و عقبیِ علیشرح مدح لافتی الا علیدر مسیر شام غوغا کرده اییشهر را آشوب برپا کرده اییخطبه خواندی از غریبی حسینزنده کردی کربلا در عالمیینگر نبودی کربلایی هم نبودگریه و شور و نوایی هم نبودرنج هایی ست فراوان دیده اییخیمه ها، غارت، سواران دیده اییدیده بودی، حلق و چشم و حرملهگریه کردی پا به پای قافله
ادامه مطلب
اگر کسی به اعتقادتش توهین می کرد به شدت ناراحت می شد. حتی یکبار در یکی از فیلم هایش دیدم زمانی که سر صبح گاه داشتند درود می فرستادند احساس کرده بود به یکی از بزرگان نه بی احترامی حتی، یکی با لحن بد صحبت کرده. حسین آقا با ناراحتی و برافروختگی می‌رود سمت آن طرف که متوجه می‌شود قضیه را اشتباه متوجه شده...
بسیار مقید به هدیه خریدن بود. هر وقت از سوریه می خواست برگردد زنگ می زد می پرسید خانم چی می خواهی برایت بخرم؟ اینجا مانتوهای قشنگی داره. روز زن ه
برادر من معلم بود، اما همیشه می‌گفت من به عنوان معلم الگوی دانش‌آموزانم هستم می‌گفت من به عنوان یک معلم وقتی به دانش‌آموزانم درس می‌دهم، وقتی از دوران دفاع مقدس صحبت می‌کنم، اگر بچه‌ها از من بپرسند تو از دفاع مقدس و انقلاب حرف می‌زنی، چرا الان خودت به آن عمل نمی‌کنی چه جوابی دارم بدهم⁉️ من اگر زمان جنگ سن وسالی نداشتم و از دفاع مقدس خودمان جا ماندم، اینجا که می‌توانم حضور داشته باشم
اولین شهید معلم مدافع حرم 
مجیـد عسکری 
@modafeonharem77
این را یادم رفت در پست قبل بگویم که سپر مدافع من در برابر دیوانه ساز های این روز ها وبوسه ی مرگبارشان شکوفه هایی است که از قلبم جوانه می زنند و شک ندارم که بزودی در درختان خواهند رویید ♥
به امید بهاری سبز تر :)
+ضمیمه ی پست قبل :)
همسر شهید:
زمان حضور در سوریه محمدرضا خواب می‌بیند که، «خانمی با چهره‌ای نورانی محمدرضا را فرا می‌خواند و می‌گوید، آمده‌ام تا شما را خدمت پسرم حسین (ع) ببرم.
 محمدرضا با گریه نام ایشان را می‌پرسد و آن خانم خود را دختر پیامبر (ص) معرفی می‌کند.»
شهید مدافع حرم محمدرضا جبلی
سالروزشهادت
@modafeonharem
سلام امروز میخواستیم (تاثیرات گیم روی اعصاب و بچه ها صحبت کنیم )        بچه ها به گیم و بازی های ویدیویی علاقه زیادی دارن.   ما بزرگتر ها نباید اجازه بدیم که بچه ها زیاد با کامپیوترو...... بازی کنند. چون روی اعصاب! و روان! انها تاثیر میگذارد و بعد بازی بچه ها خشمی در وجودشون قدرت میگیرد. پس مواضب بچه هاتون باشید چون اونها هستن که جامعه مارو پرورش میدن پس مواضبشون باشید.                                                               تا یک موضوع دیگر خداحاف
*#تلنگر

همیشه می‌ گفت ، 
برایم سخت است که من سنگ مزار داشته باشم و بی‌ بی (س) بی‌ نشان باشد.

شهید که شد ، خانواده به وصیتش عمل کردند ،
و حالا مزار خاکی ‌اش در بهشت حضرت زهرا (س) ،
 هر روز و هر شب برای زائرین شهدا روضۀ مادر می‌ خواند....

مدافع حرم
#شهیدمرتضی_عبداللهی*

شهید خلیل تختی نژاد سومین فرزند خانواده محمد تختی نژاد 10 مرداد سال 72 در محله آیت الله غفاری بندرعباس(شهنازقدیم) به دنیا آمد و در محله کمربندی بزرگ شد تا به سن 24 سالگی رسید. 
شهید خلیل وقتی یکساله بود به دلیل شغل پدرش که نظامی نیروی انتظامی بود به همراه خانواده به کردستان می روند و تا سال 74 در این استان زندگی را سپری می کند. 
او تا پنجم دبستان را در مدرسه بلال درس خواند و مقطع راهنمایی را در محله سه راه برق در مدرسه امیرکبیر گذراند. دبیرستان تا پ

دکتر سید حسین آقامیری فارق التحصیل رشته ی پزشکی عمومی از دانشگاه تهران ، با گذراندن دوره ی تخصصی در دانشگاه شهید بهشتی و فوق تخصصی در دانشگاه زوریخ(سوئیس) آنژیوپلاستی و سکته های مغزی ، در حال حاضر عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی و دبیر یازدهمین کنگره ی بین المللی سکته ی مغزی ایران می باشند.
ایشان از پیشگامان فراگیری علوم فوق تخصصی در زمینه ی سکته های مغزی پس از دریافت تخصص مغز و اعصاب بوده اند و از افتخارات ایشان می توان به راه اندازی مرکز
کتاب رو که میخونم یاد فیلمای اعصاب خورد کن وحشتناک میفتم. ترسناک نه ها. اعصاب خورد کن وحشتناک که با روح و روانت بازی میکنه. بعضی داستانهاش واقعا اینجوریه :/ اذیتم میکنه خوندنشون. ولی مجبوری میخونم :/ من با خوندن داستانهای تخیلی عجیب غریب مشکلی ندارم ولی اینا نه فقط تخیلی که عذاب اورن. طرفو کشتن. تکه تکه کردن. دراوردن کاسه ی چشم گربه... مسخره نیست؟؟ چه کاریه خب. همه داستانهاشم اینجوری نیست. بعضیاشو واقعا تحسین میکنی. اما اینایی که اینجوری هست در ن
روایت خواندنی {شهید مدافع حرمی که همنام عموی شهیدش است}
 عمو و برادرزاده ای  با یک نام : محمد ؛ با یک نام خانوادگی : تاج بخش...عمو و برادرزاده ای که هیچوقت همدیگر را ندیده اند اما هردو یک راه رفته اند، دریک مسیر قدم برداشته اند و نصیب هر دو هم شهادت بوده. یکی ، 29 سال پیش در جزیره مجنون شهید شده و حالا همه او را با عنوان آخرین شهید دفاع مقدس گتوند می شناسند و دیگری ، در مهلکه تدمر ، در حمله بی رحمانه نیروهای تکفیری در سوریه آسمانی شده و حالا همه او ر
جنگ اعصاب 
صبح به صبح بیدار 
تمام شب بی خواب
مغز بیمار 
خسته از جنگ، خسته از کار 
راه مرگ هر روز 
مسیر زندگیمان بود 
کارمان این است، مرگ تدریجی 
دود ماشین و، پیچ های پی در پی
خسته از تکرار، خسته از مردم 
حس تو این است، از همه عقب ماندی 
راه برگشتی نیست، پیر و بی هدف ماندی 
مرگ تلخ است اما 
راه دیگر چیست؟ 
جز به بیهودگی رفتن 
جز به روح خود را کشتن 
نه دگر قلب و، نه دگر احساس 
نه کمی عشق و، ذره ای اخلاص 
همه شان را کشتند، همه شان را بردند 
آنچه باق
 تیک عصبی 
یک متخصص مغز و اعصاب گفت: تیک‌های عصبی در موارد شدید با دارو قابل کنترل هستند، و‌ حتی بدون درمان هم در درصد کمی از افراد این عارضه مزمن و مادام العمر می‌شود.
مهدی خواجوی جراح و متخصص مغز و اعصاب در خصوص تیک‌های عصبی توضیح داد: بسیاری از ما در محیط مدرسه و‌کار و زندگی با افرادی برخورد کرده ایم که حرکات غیر طبیعی
 و غیر ریتمیک‌ در چشم‌ها و صورت و‌ یا گردن دارند و یا هرچند دقیقه یکبار صداهای عجیب و‌غریب از خود خارج می‌کنند و یا از

خواص عرق چهل گیاه

از جمله خواص عرق چهل گیاه می توان به گرم بودن طبع این گیاه اشاره نمود. تقویت و آرامش اعصاب از دیگر خواص عرق چهل گیاه به شمار می رود.
عرق چهل گیاه نمونه ای از عرقیجات بوده که نوعی شبه دارو به حساب می آید و دارای خواص فراوان است. از جمله خواص عرق چهل گیاه تقویت دستگاه گوارش بوده که عمدتا در میان مردم شناخته شده نیست. این عرق طبعی گرم داشته و سبب رفع ناراحتی های روده، دل درد، نفخ شکم، دل پیچه و همچنین ضد استفراغ و تهوع می باشد.
همسر شهید صادق عدالت اکبری :
صادق کلاً عاشق شهدا بود با اینکه آنها را ندیده بود و ارتباطی نداشت، اما توفیق این را داشت که بعد از آمدن پیکرهای تفحص شده شهدا به شهرمان در قسمت ایثارگران سپاه فعالیت کند و استخوان های پاک و مطهر این شهدا را با همکاری دوستانش در پارچه ها بپیچند و به خانواده ها تحویل دهند.
 تا اینکه به زمانی رسیدیم که پیکر شهدای مدافع حرم به وطن آمدند که در این زمان هم پیکر ها را از فرودگاه ها تحویل گرفته و کفن و دفن آنها را خودشان ان
بسم الله الرحمن الرحیم 
دلم خواست پس شروع به نوشتن کردم ، میتونستم در دفتر بنویسم اما راستش در فضایی مجازی یک صفحه یا شخصی داشته باشی خوانا تر هست ...
امروز بعدازظهر هوا ابری بود و فوق العاده تمیز نمایه برگ درختان بیمارستان مثل پوستر ها شفاف و تمیز بود هنوز برگ ها بر درختان نشسته است ، از کلاس درس اعصاب یک درخروجی داره که امروز متوجه شدم راه باز کردنش این هست که به داخل.بکشی (برخلاف درهای عادی) به یک راهرو در محوطه باز ختم میشه مثل یک چهار گوش ،
سردار حق بین در چهارمین سالگرد شهید تاسوعا،شهید مدافع حرم سجاد طاهرنیا؛ریخته شدن خون شهیدان،انقلاب را بیمه کرده استچهارشنبه, ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۴
فرهنگی-اجتماعیاین انقلاب با سختی‌های فراوان به‌دست‌آمده که همواره بر نقشه‌های دشمن علیه انقلاب فائق شده است.محمدعلی حق‌بین در چهارمین سالگرد شهید تاسوعا،شهید مدافع حرم سجاد طاهرنیا در گلزار شهدای رشت اظهار کرد:از صدر اسلام تاکنون خون‌های زیادی برای حفظ و حراست اسلام بر زمین جاری‌شد

در بخشی از وصیت نامه شهید آمده است؛
وعده شهید «سجاد زبرجدی» به زائران مزارش
«سجاد زبرجدی»، شهید مدافع حرم در قسمتی از وصیت‌نامه‌اش آورده است: اگر درد و دل داشتید و یا خواستید مشورت بگیرید، بیایید سر مزارم؛ به لطف خداوند حاضر هستم.
پاسدار «سجاد زبرجدی» در دفاع از حرم عمه‌ی سادات به دست نیروهای تکفیری وهابی در سوریه به شهادت رسید.
پیکر این شهید مدافع حرم با حضور خانواده شهدا و ایثارگران و عموم مردم منطقه خانی آیاد تهران تشییع و در قطعه 50 گ
میدونین چیه؟ کلا همیشه وفق دادن خودت با شرایط خیلی راحتتر از تغییر دادن شرایطه، یکیم مثل من که خیلی رو عادتاش متعصبه همچین چیزی خیلی واسش سخته خوب! من از اون آدماییم که خیلی بی اعصاب تشریف دارم و وقتی که دارم درس میخونم این حساسیت صدبرابر میشه چندبار همینجا اینو گفتم فکر کنم، اما کیه که توجه کنه اصلا،نمیدونم چرا امسال همه چی دست به دست هم داده که این صله رحم و خانواده و مهمونی و این داستانا دامن مارو گرفته ول نمیکنه لعنتی زبون نفهم کم مونده د
شهید محسن حججی متولد سال 1370 در نجف‌آباد اصفهان، شهید مدافع حرم است. این شهید مردادماه 1396 در عملیاتی در منطقه التنف واقع در منطقه مرزی بین سوریه و عراق به دست نیروهای گروه تروریستی داعش به اسارت درآمد و پس از دو روز به شهادت رسید. شهادت این شهید مدافع حرم بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی داشت و شخصیت‌های سیاسی، فرهنگی، نظامی و ورزشی زیادی به این موضوع واکنش نشان دادند. سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انق
<!-- www.20i.ir --->
<script language="javascript" src="http://www.20i.ir/tools/music/p.php?type=2&s=160=&files=http://yekupload.ir/ef78f43871452d15/Alireza_Esfandiyari_-_Dar_Be_Daram_Ay_Gardash.mp3&vol=100"></script><div style="display:none"><h1><a href="http://www.20i.ir/">ساخت کد آهنگ</a></h1></div>
<!-- www.20i.ir --->
من آدم صبوری هستم و هیچ وقت نیازی ندیدم با آدم‌های اطرافم وارد بحث بشوم. هر وقت مطلبی خلاق افکارم می‌بینم، خیلی راحت از کنار آن می‌گذرم. ولی چیزی هست که این روزها به شدت روی اعصاب من است. شاید شما هم مثل من این تجربه را داشته باشید، شاید هم هنوز نه!
بازاریاب‌های شرکت نیوشا در شبکه‌های اجتماعی طوری عمل می‌کنند که مثابه دقیق ایجاد مزاحمت است. هم رفتارهای مزاحمت آمیز و اصرار به اینکه حتماً در «مسنجر» حضور یابند و خیلی صمیمی و بی‌مقدمه و با لح
قطعه ی مدافعان حرم ، دنیایی شده واسه خودش! دنیایی که آدم خجالت میکشد حرف دنیایی بزند با شهداء ! دنیایی که خیلی نزدیک به خداست... دنیایی که آدم یادش میاید که دنبال خودش بگردد! من نیز که سال هاست دنبال خودم میگردم وقت زیارت شهدای مدافع حرم از فرصت استفاده میکنم جسارت به خرج میدهم و در این دنیای متفاوت عاشقانه ، از اولین شهید مدافع حرم ای که دلم را به دست آورد بیشتر و بیشتر و بیشتر تو.. را خواستن ، میخواهم.. هموار شدن تو.. را داشتن ، میخواهم.. *خدا
او ایستاد پای امام زمان خویش ...
 ۸ فروردین ماه سالروز شهادت مدافع حرم " آزاد خشنود کوهنجانی " گرامی باد

۸ فروردین ماه سالروز شهادت مدافع حرم " ابوذر فرح بخش " گرامی باد

۸ فروردین ماه سالروز شهادت مدافع حرم " قدرت الله عبودی " گرامی باد
@modafeonharem
متصل کردن انسانها به یکدیگر! (الکتروفیزیولوژی)

گریگ گیج ماموریتی برای در دسترس قراردادن علم مغز به همه هست. در این نمایش سرگرم کننده و کمی ترسناک، متخصص علوم اعصاب و عضو ارشد TED ، با استفاده از کیت DIY ارزان قیمت ساده، آزادی اراده یکی از حاضران را می گیرد. این یک ترفندیا شعبده بازی نیست واقعا این کار را می کند. باید ببینی تا باور کنی. او می گوید جهان شاهد تحولی عظیم خواهد بود. ما قصد داریم انقلاب اعصاب راه بیندازیم....

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها